Node title

Om DRU

Bestyrelsen

 

 

 

Bestilling af Stambøger og alle bilag   skal sendes pr mail til

 

             stambog@dru.dk             

Formand 

Marianne Jæger
Tlf: 76240262

Telefontid: mandag - torsdag kl 18-20                         

Al post bedes sendt til

DRU /co

Marianne Jæger

Solbjergvej 9, 4400 Kalundborg

Mail: marianne@dru.dk

Mail såvidt det er muligt.


 

Næstformand

Ove Jørgensen

Telefontid:
mandag - onsdag ml. kl. 17.00 - 19.00

Tlf. 60162035
Mail: ove@dru.dk 

I øvrigt formand for:
Kenneludvalg

Mentaltestudvalg

Kasserer

Christina Sørensen

tlf 22251186

Telefontid tirs, tors & fredag 10-13

man & onsdag 18-20

Mail: Christina@dru.dk

        

Sekretær

Jytte Steensgård

Tlf: 28903483

Telefon tid: Mandag kl. 16-18

Mail: jyttes@dru.dk

Bestyrelsesmedlem:

Ulla Sørensen

Mail: ulla@dru.dk 

Telefontid mandag og torsdag fra 9-12

Tlf. 22513787

alt vedrørende HD og Ejerskifte i gamle stambøger sendes til 

Ulla Sørensen

Højborgvej 4

7500 Holstebro

Bestyrelsesmedlem

John Petersen

tlf 31132969

mail: johnpapir@dru.dk

Bestyrelsesmedlem

Bolette Hansen 
 
Mobil 27578308
 
Telefontid kl 1900 til 2100

mail bolette@dru.dk

Suppleant

Ally Lyne

 
Mobil nr 31245259

 

Suppleant

Tommy Dam