Node title

Om DRU

Bestyrelsen

 

 

Formand

Helle Øllgaard

Tlf: 50786801

Mail: helle@dru.dk

Telefon tid: Mandag og Onsdag kl. 13 -14

I øvrigt formand for:
Forretnings- og Lovudvalg

Udstillingsudvalg
Stambogsudvalg

Næstformand

Marianne Jæger
Tlf: 31 55 48 79

Telefontid: mandag og torsdag kl 17-20

Mail: marianne@dru.dk

Kasserer

Helle Søs Hansen

Telefon:

Telefontid:

mail: hellehansen@dru.dk

Sekretær

Jytte Steensgård

Tlf: 28903483

Telefon tid: Mandag kl. 16-18

Mail: jyttes@dru.dk

Bestyrelsesmedlem

Ove Jørgensen

Telefontid:
mandag - onsdag ml. kl. 17.00 - 19.00

Tlf. 60162035
Mail: ove@dru.dk 

I øvrigt formand for:
Kenneludvalg

dit profilbillede

Bestyrelsesmedlem:

Ulla Sørensen

Telefontid:

Mandag: kl. 9.00-14.00

Tirsdag: kl. 19.00-21.00

Torsdag: kl. 9.00-14.00

Tlf: 22513787
Mail: ulla@dru.dk 

Bestyrelsesmedlem

Tenna Nielsen

mail: tenna@dru.dk